Zahrada
rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 33 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 34 x 39
Konec dražby: 19.12.2023 20:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč