104. Ovocný sad
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 38 cm, výška: 28 cm, rámování: 34,5 x 44,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.05.2023 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč