105. Loď za soumraku
signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 45 cm, rámování: 64 x 84 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.09.2022 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč