106. V městském parku
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 36 cm, výška: 25 cm, rámování: 40 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.12.2022 21:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč