107. Žně
Číslováno 55/100, datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno
Technika: dřevoryt, datace: 1920
Šířka: 14 cm, výška: 18 cm, rámování: 30 x 24 cm
Konec dražby: 10.05.2021 21:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč