108. portrét generála
Technika: olej na překližce
Šířka: 21 cm, výška: 28 cm, rámování: 43 x 36 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.04.2020 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč