Útesy

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1937
Šířka: 64 cm, výška: 52 cm, rámování: 65 x 77 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:54 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč