Kvetoucí stromy
nesignováno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 44 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 40 x 52 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 06.02.2024 20:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč