11. Loď na moři

rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 44,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 37 x 54,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.03.2024 20:05 SEČ

Zbývá: 11d 8h 42m 41s

Vyvolávací cena: 1 900 Kč