Strom u pole

signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: akvarel, datace: 1903
Šířka: 28 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 59 x 44,5
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.02.2024 20:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč