Západ slunce
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 76 x 90
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.04.2024 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 9 700 Kč