Zimní krajina
signováno a datováno vlevo dole, zarámováno
Technika: olej na plátně, materiál: plátno přichyceno na desce, datace: 1855
Šířka: 55 cm, výška: 39 cm, rámování: 57 x 72
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 30.01.2024 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč