Statek v krajině
rentoilováno
Technika: olej na plátně, datace: 1900
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: volné plátno
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 20:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 100 Kč