111. Na mostku
Technika: olej na plátně
Šířka: 53 cm, výška: 43 cm, rámování: 52 x 62 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.06.2021 19:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč