112. Párové portréty
zaskleno, rámováno
Technika: mědirytina
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.07.2020 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč