112. Rybáři
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 27 cm, rámování: 45 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.11.2022 21:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 200 Kč