113. Stavení
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 27 cm, výška: 18 cm, rámování: 26,5 x 35 cm
Konec dražby: 11.01.2023 20:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč