114. Zátiší s ovocem
Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: pastel na kartonu, datace: 1957
Šířka: 34 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 41 x 51 cm
Stav: silně poškozená malba
Konec dražby: 22.05.2023 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč