115. Benátky
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: kresba
Šířka: 35 cm, výška: 50 cm, rámování: 56 x 42 cm
Konec dražby: 09.06.2020 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč