Jižanská krajina
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 50 cm, rámování: 58 x 43 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 24.08.2023 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč