115. Pravoslavný kostel
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba
Šířka: 43,5 cm, výška: 44 cm, rámování: 51 x 51 cm
Konec dražby: 22.05.2023 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč