116. Jarní potůček
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno v původním blondel rámu
Technika: tempera, materiál: na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 51 cm, rámování: 60 x 44 cm
Konec dražby: 07.06.2021 19:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč