117. Pohled do krajiny
signováno a datováno vpravo dole, rámováno, zaskleno
Technika: olej na kartonu, datace: 1956
Šířka: 34,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 35 x 44,5
Konec dražby: 14.05.2024 20:38 SELČ
Zbývá: 7d 5h 16m 46s
Vyvolávací cena: 500 Kč