117. Postavy u lesa
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce, materiál: dřevo
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 57 x 46
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.05.2023 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč