117. V zámeckém parku
nesignováno, zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 37 cm, výška: 27 cm, rámování: 30 x 40 cm
Konec dražby: 29.11.2021 19:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč