118. Konvolut 2 děl - Dům v lese
signováno, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 16 x 15 cm, výška: 10,5 x 9 cm, rámování: 18.5, 17 x 24, 23
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.03.2023 21:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč