118. Krajina s krávami
rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 28 cm, výška: 22 cm, rámování: 38,5 x 44
Konec dražby: 22.05.2023 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč