118. Šeříky ve skleněné váze
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 68 x 88 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.12.2022 21:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč