118. U řeky
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 14 cm, rámování: 17 x 20,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.05.2021 21:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč