119. Amsterdam
signováno vpravo dole, na reverzu věnování, rámováno
Technika: olej na dřevě, datace: 1974
Šířka: 21,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 40,5 x 34
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.05.2023 21:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč