120. Marie s Ježíškem
původní blondelový rám, devoční obraz je volnou kopií milostného obrazu P. Marie Pomocné, uctívaného od roku 1625 v Pasově. Vydáno Osvědčení o prodeji a vývozu předmětů kulturní hodnoty, povoleno k prodeji
Technika: olej na plechu, datace: 19. století
Šířka: 27 cm, výška: 35 cm, rámování: 47 x 40 cm
Konec dražby: 28.01.2019 22:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 700 Kč