119. Portrét dívky
Monogramováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: akvarel
Šířka: 15 cm, výška: 18 cm, rámování: 29,5 x 25 cm
Konec dražby: 12.12.2022 21:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč