119. Zátiší s koroptví
nečitelná signatura vlevo dole, olej na plátně fixováno na plátně
Technika: olej na plátně
Šířka: 36 cm, výška: 48 cm, rámování: 68 x 54,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.12.2017 19:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč