12. Cesta

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 36,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 42 x 51 cm

Konec dražby: 08.02.2022 19:05 SEČ

Zbývá: 17d 9h 52m 52s

Vyvolávací cena: 1 000 Kč