12. Hráč na violoncello

Viktor Oliva?, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: kvaš
Šířka: 25 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 44 x 36
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.03.2024 20:05 SEČ

Zbývá: 12d 7h 20m 28s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč