Konvolut 2 kreseb

jedna kresba signována
Technika: kresba
Šířka: cca 22 cm, výška: cca 35 cm, rámování: volné listy
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.04.2024 20:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč