12. Miniatura - Žena v šatech

Signováno vpravo uprostřed, oválná miniatura s mosazným rámačkem vsazená do zdobeného kostěného rámu
Technika: kvaš, materiál: malba na kosti
Šířka: 7 cm, výška: 9 cm, rámování: 15 x 12 cm

Konec dražby: 09.08.2021 20:16 SELČ

Zbývá: 4d 9h 46m 17s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč