12. Muž se zlatou přilbicí podle Rubense
podle Petra Paula Rubense, olej na plátně, Muž se zlatou přilbicí, autor neurčen
Technika: olej na plátně
Šířka: 51 cm, výška: 69 cm, rámování: 60 x 77 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.12.2017 18:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč