120. Venkov
uprostřed vpravo roztržené plátno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 72 cm, rámování: 79 x 59 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.12.2022 21:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč