121. Podzim
signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 53,5 x 43,5 cm
Konec dražby: 15.02.2023 20:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč