121. Zátiší s hrníčkem

nesignováno, rámováno a zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 27,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 33 x 40

Konec dražby: 14.05.2024 20:40 SELČ

Zbývá: 6d 17h 12m 10s

Vyvolávací cena: 400 Kč