Kostel
signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu, datace: 1973
Šířka: 47 cm, výška: 44 cm, rámování: 54 x 57 cm
Konec dražby: 24.08.2023 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč