122. Ležící kráska
Signováno vpravo nahoře, rámováno v masivním rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 74 cm, rámování: 96 x 123 cm
Konec dražby: 03.05.2021 21:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč