122. Pohled do údolí

datováno a signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: akvarel, datace: 1962
Šířka: 40,5 cm, výška: 29 cm, rámování: 43 x 53 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.05.2024 20:40 SELČ

Zbývá: 10d 9h 40m 41s

Vyvolávací cena: 700 Kč