122. Volní ptáci
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 50 cm, výška: 33 cm, rámování: 40 x 58 cm
Konec dražby: 16.03.2023 21:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč