124. Asijský motiv
Malba na tkanině, nerámováno.
Šířka: 13 cm, výška: 19 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 21:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč