124. Divy lesa
signováno dole uprostřed, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 21 cm, výška: 28 cm, rámování: 43 x 33 cm
Konec dražby: 22.05.2023 21:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč