Chalupy v zimě
signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 81 cm, výška: 61 cm, rámování: 70,5 x 90 cm
Konec dražby: 25.09.2023 21:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč