125. Giralda
Kombinace grafických technik, vlevo dole "Peint par André" malováno Andrém, vpravo dole "Gravé par H. Garnier", ryto H. Garnierem, nerámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: kolorováno
Šířka: 31 cm, výška: 42 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 20:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč