126. Jarní tání
signováno nečitelně vpravo dole, prohnutá deska, silně poškozený rám
Technika: olej na sololitu
Šířka: 54 cm, výška: 40 cm, rámování: 50 x 64 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 25.09.2018 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč